INFORMACJE DUSZPASTERSKIE, 16 NIEDZIELA ZWYKŁA, (17.07.2022).

niedziela 17.07.2022

• Przeżywamy szesnastą niedzielę zwykłą. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania. Niech spotkanie    z    Jezusem    Chrystusem     w     tajemnicy     Jego     męki,     śmierci  i zmartwychwstania będzie umocnieniem na tej drodze.
  • W przyszłą niedzielę będziemy święcić pojazdy mechaniczne z okazji przypadającego w tych dniach wspomnienia św. Krzysztofa i patronalnego święta kierowców. Zbiórka do puszek przy tej okazji będzie przeznaczona na zakup przez MIVA POLSKA samochodów i środków transportu dla misjonarzy.
  • W zakrystii można zapisać się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Częstochowy.
  • Zapraszamy do kawiarenki na kawę i domowe ciasto.
  • Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest po Mszy Św. wieczornej.
  • Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, ofiary w kopertach, za wpłaty na konto a także za dzisiejsze ofiary. Bóg zapłać.
  • Obchodzącym imieniny, urodziny, rocznice ślubu życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. A przybyłym do naszej parafii spokojnego urlopu. Wszystkim na czas wakacji i urlopów życzymy - Szczęść Boże.

• W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności Ś.P.  +  Zenona ŁAPIŃSKIEGO,  lat 78  i  Ś.P. + Janusza PIKUL, lat 43. Rodzinom składamy wyrazy współczucia i solidarności, a Ich dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

• W czwartek 22 VII – św. Szymon z Lipnicy
  • W piątek 23 VII – św. Maria Magdalena