ZAPRASZAMY NA KURS CROWN - BIBLIA A FINANSE, (19.11.2023).

niedziela, 05-11-2023


W Piątek, 10 listopada o godz. 19:00, rozpocznie się kurs Crown, Biblia a finanse, dla osób chcących nauczyć się prowadzić budżet i zarządzać finansami zgodnie z Piśmie Świętym. Kurs będzie prowadzony w Kawiarence "Pwniczce Krzyskiej" przez 10 piątków w godzinach od 19:00 do 21:00. Koszt kursu to 330 zł + materiały.

Nie chcemy jednak aby brak środków finansowych był przeszkodą w udziale, dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy, kwestie kosztów postaramy się rozwiązać.

Zapisy w zakrystii, Parafia św. Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie.

Oto krótkie świadectwo uczestniczki:

O kursie dowiedziałam się właśnie z ogłoszeń parafialnych. Byłam blisko kościoła, ale w moim życiu najważniejsze były moje pragnienia, wyobrażenia, chęć do szybkiego wzbogacenia się. Kilka złych decyzji finansowych, kredyt za kredytem , poskutkowały totalną niewolą finansową i złymi relacjami w rodzinie. Kurs zapoczątkował nowy etap, nową przygodę. Ktoś powiedział, że portfel nawraca się ostatni. Jest to prawda, powierzamy Bogu nasze zdrowie, bliskich pracę a w finansach zamykamy przed nim drzwi bo my sami wiemy najlepiej jak wydawać nasze pieniądze.! Z kursu dowiedziałam się, że nic nie jest nasze na tym świecie. Każda złotówka, którą otrzymujemy w posiadanie jest własnością Boga. Ta fundamentalna prawda zmieniła moje życie. Moje przychody, moje długi, moje wydatki, moje inwestowanie oddałam we władanie Panu Bogu i dzieją się cuda! Każdego dnia staram się rozeznawać Jego wolę i być wiernym zarządcą. Bóg błogosławi mi i mojej rodzinie, zaopatruje nas, zaspakaja nasze potrzeby jak obiecał. Jest Bogiem wiernym!

Jeżeli chcesz nowej wiedzy, potrzebujesz przemiany, zapraszamy 10 listopada godz. 19, Kawiarenka "Piwniczka Krzyska" - Parafia św. Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM