AKCJA "SOLIDARNI Z POLAKAMI NA UKRAINIE".

sobota, 04-11-2023


Nasza Wspólnota Parafialna wspólnie z Fundacją Zielona Przystań, organizuje Akcję "Solidarni z Polakami na Ukrainie".  Pragniemy pomóc Polakom mieszkającym w Zaporożu i we wsi Bogatyriwka. Pomoc dotrze do Polskiej Szkoły im. Feliksa Mowczanowskiego, oraz Stowarzyszenia Kultury Polskiej im. św. Jana Pawła II, gdzie posługuje Ks. Jerzy Jurczyk. Transport wyruszy w drugim tygodniu grudnia. Potrzebne są produkty spożywcze i słodycze, art. chemiczne i higieniczne oraz środki opatrunkowe. Akcję w naszej parafii koordynuje Klub Seniora. Zbiórka darów w poniedziałki i środy w godz. od 9.00 do 12.00 w domu katechetycznym oraz codziennie w zakrystii. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Bóg zapłać.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM