PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE, 20 - 27.07.2024.

czwartek, 25-01-2024

MEDJUGORJE

20 - 27.07.2024

KOSZT: 750 zł i 190 euro

PROGRAM PIELGRZYMKI

DZIEŃ 1: Godz. 12.00, Msza Święta - Parafia p.w. Św. Krzyża i MB Nieustającej Pomocy w Tarnowie. Wyjazd - przejazd przez Słowację, Węgry, Chorwację do Hercegowiny. Przejazd nocny.

DZIEŃ 2: Przyjazd do Medjugorje w godzinach porannych: zakwaterowanie, odpoczynek, obiadokolacja, zapoznanie się z parafią i uczestnictwo w nabożeństwie wieczornym.

25.07 – Odpust Parafialny św. Jakuba Apostoła i całonocna Adoracja.

26.07 – Święto Joachima i Anny – Rodziców Matki Bożej.

DZIEŃ 3 - 6: Codzienne wieczorne nabożeństwo międzynarodowe - Różaniec, Msza święta, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała.

• po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu (wtorek i czwartek).
  • wspólna Droga Krzyżowa na górę Kriźevac oraz Różaniec na Górę Objawień.
  • wyjazd do Tihaliny (figura Matki Bożej Królowej Pokoju i Pojednania).

NEUM  –  wypoczynek nad Morzem Adriatyckim w Hercegowinie.

• w miarę możliwości spotkania z Wizjonerami i Ojcami Franciszkanami.
  • wyjazd nad wodospady Kocuse – odpoczynek.

DZIEŃ 7: Śniadanie - 9.00 Msza Św. - 10.30 pakowanie bagaży i wyjazd z Medjugorje.

DZIEŃ 8: Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Cena obejmujeświadczenia, takie jak:

• opieka duszpasterska i opłata tłumacza w Medjugorje
  • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, wc, video…)
  • opieka pilota i przewodnika na całej trasie
  • ubezpieczenie KL i NNW oraz bagaż
  • 5 śniadań i obiadokolacji
  • 5 noclegów w Medjugorje - Centrum: pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami w pensjonacie***.

Wyjazd organizowany przez Biuro Pielgrzymkowe Rafael-STELLAE MARIS

Organizator wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki pod numerem Z/68/2022 i posiadający gwarancję ubezpieczenia wystawioną przez UNIQA (Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.) na kwotę 90 000,00 Euro o numerze 36208. Beneficjentem gwarancji jest Marszalek Województwa Małopolskiego.

Przy zgłoszeniu proszę podać pełne dane: imię i nazwisko, adres, telefon, pesel.

UWAGA!!! Do wyjazdu wystarczy posiadanie ważnego min. 3 miesiące dowodu osobistego

Mail: rafael.stellaemaris@interia.pl          Strona internetowa: rafael-stellaemaris.pl